null

21 septembrie
32
160mie

Managerul FCSB devine antipatic, atunci când comentează subiecte legate de fotbal intern, însă altfel are reacţii savuroase despre competiţiile de nivel înalt. Şi e un foarte bun cunoscător al fotbalului internaţional!

Mihai Stoica (57 de ani) a fost fascinat, la fel ca toţi cei care au văzut returul demenţial în care Real Madrid şi Manchester City s-au întâlnit, miercuri seară, miza fiind calificarea în finala Ligii Campionilor. Iar având în vedere scenariul incredibil după care s-a desfăşurat partida, după cum Adevărul a scris aici, managerul FCSB a avut câteva postări savuroase pe Facebook. Şi, la finalul partidei, şi-a anunţat decizia radicală: Va renunţa să urmărească şi finala Ligii Campionilor, de pe „Stade France“, programată pentru 28 mai, la Paris. Ce postări a avut Mihai Stoica pe Facebook? *Despre arbitraj: Casemiro trebuie să-i fure maşina lui Orsato ca să-i dea galben? *Când Real Madrid se chinuia: Daţi-le şi lor mingea să atace în valuri! *Despre revenirea Realului, în prelungiri: Să n-ai un şut pe poartă 90 minute, să rateze City golul de 2-0 şi să dea senzaţia că se joacă până se termină, iar în 3 minute să dai 2 goluri şi să fii aproape şi de al 3 lea… …ori hipnoză, ori noroc chior. Să le dea cupa, oricum e făcută pentru ei.

Întinerirea feței cu 11 ani! În 2 săptămâni, ridurile s-au netezit vizibil
06 sept.
250
1milion

*Despre ce a păţit Manchester City, eliminată dramatic în semifinală: Mai nasol decât noi la Boro (n.r. – aluzie la eliminarea suferită de Steaua, în returul cu Middlesbrough, în semifinala Cupei UEFA 2005-2006). *Despre finala Ligii Campionilor: E prima finală de UCL căreia îi voi zice PASS. Prefer un serial islandez pe care l-am mai văzut acum o lună. Poliţist.

Author: null Source Link